Masterpiece Ev - Kişisel Gelişim / Eğitim Videoları

Temel Karakalem Kursu (Videolu Eğitim)

Tüm sanat dallarının başında karakalem eğitimi ve desen bilgisi yer alır. Büyük usta Michelangelo bu durumu şöyle özetler: "desen, resmin, heykelin, mimarlığın en yüksek noktasıdır; desen her sanat dalının kaynağı ve başlangıcıdır".

Bu eğitimle sıfırdan başlayarak 10 videoluk bir seri ile karakaleme keyifli bir giriş yapıyoruz. Eğitimin toplam süresini ve videoların içeriğini eğitim broşürümüzde bulabilirsin. Videolara istediğin zaman erişebileceksin. Böylelikle istediğin kadar pratik yapabilir, kendini daha da ilerletebilirsin. İhtiyacın olan malzemeler oldukça basit ve erişilebilir. Listesine broşürümüzden kolaylıkla ulaşabilirsin.

Resim, heykel ya da diğer sanat dalları farketmez, eğer kendini geliştirmek istiyorsan tamamında önerimiz öncelikle temel seviyede de olsa bir kara kalem eğitimi alınmasıdır. Çöp adam bile çizemem deme. Unutma aradığımız şey yetenek değil, istek, kararlılık ve keyif almak.

Sen kayıt olduktan sonra sana email ile hem videoları hem de senin için hazırladığımız eğitim dosyasını yollayacağız. Mail spam kutuna düşebilir. Mutlaka kontrol etmeni rica ederiz.

Umuyoruz bu eğitim sonrası harika bir hobin olur. Şimdiden bol keyifler!Yaş Sınırı

10+

Eğitim Ücreti

200

Eğitim Süresi

Süresiz

Kategori

Kişisel Gelişim / Eğitim Videoları

Dilediğin zaman, dilediğin yerde!