Masterpiece Ev - Kişisel Gelişim / Eğitim Videoları

Resim Kursu (Videolu Eğitim)

Eskiden Bob Ross izler ve nasıl resim yaptığını anlamaya çalışırdık. Şimdi ise içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkarmak ve Bob Ross gibi resim yapmanız için şahane bir program hazırladık.

Günlerini bir türlü denk getiremeyen, şubelerimize uzak olan ya da kurs saatlerini bir türlü programına uyduramayan sanatseverler için video anlatımlı resim kursumuz emrinize amade!

En temelden başlayacağız ve her bir video ile birlikte adım adım ilerleyeceğiz. Videolarımız genel olarak akrilik ve yağlıboya temel eğitimi üzerine kuruldu. Bu tekniklerin inceliklerini kendi eserlerini üreterek ve bir taraftan da eğlenerek öğreneceksin. Tüm içeriğe eğitim broşürümüzden ulaşabilirsin. Bu broşürde ayrıca sık sorulan soruları ve ihtiyacın olan malzemeleri de listeledik. Mutlaka incelemeni tavsiye ederiz.

Çöp adam bile çizemem deme. Unutma aradığımız şey yetenek değil, istek, kararlılık ve keyif almak. Tecrübe ile sabit, kendini bile şaşırtacak şahane eserler üreteceksin!

Sen kayıt olduktan hemen sonra sana email ile tüm eğitim videolarını yollayacağız. Mail spam kutuna düşebilir. Mutlaka kontrol etmeni rica ederiz.

Umuyoruz bu eğitim sonrası harika bir hobin olur. Şimdiden bol keyifler!


Yaş Sınırı

10+

Eğitim Ücreti

240

Eğitim Süresi

Videolu İçerik

Kategori

Kişisel Gelişim / Eğitim Videoları

Dilediğin zaman, dilediğin yerde!