Masterpiece Kurslar

Çocuk Resim Kursu

Sanat eğitimi erken yaşta başlar! ERken yaşlarda alınan doğru bir eğitim bir çocuğa hem yaratıcılık, konsantrasyon, disiplin, kültür ve sanat bilinci gibi hayat boyu gerekli öğeler katar hem de kendini ifade edebilmesi ve ve keşfetmesi için oldukça önemlidir.

Tüm bu noktaların farkında olarak sıradan kurslardan tamamen farklı, eğlence ve yaratıcılık odaklı bir kurs tasarladık. Çocuklarınız bir taraftan sanatçımızla sanat tarihi konuşsunlar diğer yandan da kendi elleri ile yaratmanın keyfini çıkarsınlar.

Bu kursu sadece bir hobi olarak değil aynı zamanda kişisel gelişimlerinin önemli bir parçası görün. Her çocuğun özel olduğuna inanıyoruz. O nedenle sabit bir program sunmaktansa bireyselleştirilmiş programlarla çocuğunuzun yeteneğine ve isteğine göre ilerliyoruz.

Tüm malzemeler bizden. Tek yapmanız gereken yaş grubunuza uygun günü seçmek ve kayıt olmak. Bireyselleşmiş programlarımız sayesinde dilediğiniz zaman kursunuzu başlatabailirsiniz.

İsterseniz çocuğunuzun kursu esnasında siz de yetişkin kurslarımıza katılabilir ve birlikte de vakit geçirebilirsiniz.

Tanışmak ve ortamı görmek isterseniz atölyemize bekleriz. Bir kahve içer, biraz muhabbet ederiz. Bu güzel serüvene bekliyoruz!Yaş Sınırı

5-12

Eğitim Ücreti

500

Eğitim Süresi

4 Hafta 6 Saat

Lokasyon

Maslak

Salı Grubu 17:30 – 18:30
Çarşamba 17:00 - 19:00
Cumartesi Grubu 12:00 – 13:30
Cumartesi Grubu 14:00 – 15:30